HAKKIMIZDA

Tasarım Makine 2005 den bu yana ağırlıklı olarak ağaç işleme makineleri sektörün de hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra her türlü özel makine üretimine sıcak bakmata olup, bir çok projeyi de hayata geçirmeyi başarmış bir firmadır. Sektörel 20 yılı aşkın bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız. Unutmayınız bilgi paylaştıkça çoğalır.

Kuruluş Amacımız

Kuruluş amacımızın temel noktası imalat sektöründeki ihtiyaçlara çözüm sunmak ve ülke ekonomisindeki imalat açığını kapatmaya yönelik çözümler üretmektir.

Öncelikli olarak ağır sanayi ve makine tasarım sanayi kollarında hizmet veren firmamız sonrasında sırasıyla fason imalat, tasarım çözümleri, yeni makine tasarımı, tasarım prosesi ve fabrika tasarımları konusunda hizmet vermektedir.

Ülke Ekonomisine Faydamız

Ülke ekonomisinin lokomotifi imalat ve sanayi ayağı olduğu bilinen bir gerçektir. İmalatı olmayan bir ülke asla tek başına ağırlığı olan bir ülke olamamaktadır. Biz bu noktada ülkemizin çıkarlarını gözeten politikalarımız ile ülkemizdeki tasarım ve imalat açıklarını tespit etmekte ve makine tasarım hizmetlerimiz ile imalatın ucuzlamasına katkıda bulunmaktayız.

Yurt dışına olan makine bağımlılığı yerine, yerli makine üretimi ve satışı konularında destek sunuyor, ülkemizin geleceğini düşünüyoruz.